7 راز رشد سریع کسب و کار

صاحبان کسب و کار جدید زمانی که شروع به کار می کنند اهداف متعددی از جمله رشد سریع و به رسمیت شناخته شدن فعالیت‌های نوپای خود، را دارند. اما موفقیت یک شبه اغلب استاندارد نیست : هیچ ادویه مخصوصی برای اضافه کردن به دستورالعمل برای نتایج فوری وجود نداشته و هیچ تضمینی هم وجود ندارد. […]

صاحبان کسب و کار جدید زمانی که شروع به کار می کنند اهداف متعددی از جمله رشد سریع و به رسمیت شناخته شدن فعالیت‌های نوپای خود، را دارند. اما موفقیت یک شبه اغلب استاندارد نیست : هیچ ادویه مخصوصی برای اضافه کردن به دستورالعمل برای نتایج فوری وجود نداشته و هیچ تضمینی هم وجود ندارد.

 با این حال، راه هایی برای رسیدن به نقاط قوت رشد وجود دارد که می‌تواند یک کسب و کار را به موفقیت تبدیل کند. ما از رهبران کسب و کار کوچک خواستیم تا نکات خود را برای سرعت بخشیدن به رشد، به اشتراک بگذارند. نکاتی که آن‌ها به آن اشاره کرده‌اند، عبارتند از :

  1. استخدام افراد مناسب
  2. تمرکز بر منابع درآمدی پایدار
  3. کاهش ریسک ها
  4. سازگار بودن
  5. تمرکز بر تجربیات مشتری های خود
  6. سرمایه گذاری برای آینده
  7. آینده نگری

در ادامه هر کدام از رازهای موفقیت اشاره شده را به تفصیل توضیح می دهیم.

استخدام افراد مناسب

قبل از اینکه شما حتی بتوانید در مورد مسیر رشد شرکت خود فکر کنید، باید اطمینان حاصل کنید که شما یک کارمند قوی و حرفه‌ای دارید که می‌تواند به شما در دستیابی به آن کمک کند. آوریل دیویس، بنیانگذار یکی از کسب و کارهای موفق می گوید: “با کسب و کار کوچک به دنبال رشد، مهم است که بازیکنان مناسب را در جدول داشته باشیم”. آن ها باید نگران دست به کار شدن نبوده و کلمه “کار من نیست” در واژگان آن ها وجود نداشته باشد. کریستین لانگ، مدیر عامل و رئیس شرکت نرم افزاری Tradeshift ارائه دهنده خدمات بازرگانی می گوید: “استخدام بهترین افراد، می تواند یک راه مطمئن برای اطمینان از رشد سریع باشد.” و تمام رشد شما بستگی به انتخاب بهترین افراد برای استخدام می باشد.

تمرکز بر منابع درآمد ثابت

بیل ریلی، یک کارآفرین تعمیر خودرو در ویسکانسین، به جای تلاش برای به دست آوردن مشتریان جدید، توجه شما را به مشتریان اصلی که قبلا داشته اید، هدایت می کند. طبق گفته بیل ریلی، شما می توانید این کار را با اجرای یک برنامه ارجاع یا وفاداری مشتری انجام دهید و یا سعی کنید استراتژی های بازاریابی را بر اساس رفتار خرید قبلی برای تشویق کسب و کار خود تکرار کنید. این تمرکز بر روی بازار ثابت شده شما، بسیار مهم است اگر شما در حال تلاش برای کسب بودجه هستید.

ریلی می گوید : “در گذشته، هدف کسب و کار ما برای تبدیل شدن به یک امتیاز، که با ذائقه بانک ها جور نبود، برجسته می شد”. او همچنین می گوید : “ما آموخته ایم تا تأکید کنیم که بازار بزرگ برای آنچه که ما انجام می دهیم، وجود دارد. این به ضرر بانکدار است زیرا او در مورد بازگشت سرمایه بیش از آرمان های تجاری خود مراقبت می کند.”

کاهش ریسک ها

ریسک بخش اجتناب ناپذیری از شروع و رشد یک کسب و کار است. کنترل همه چیز غیرممکن است، اما راه های زیادی برای محدود کردن تهدیدات داخلی و خارجی به شرکت و رشد آن وجود دارد. یک منبع مهم برای کمک به شما در انجام این کار، ارائه کننده خدمات بیمه کسب و کار شماست.
مایک دهتر، معاونت توسعه محصول در مسافران، می گوید : “کسب و کارهای کوچک به مدیریت رشد خود برای جلوگیری از اختلالاتی که می تواند کسب و کار آن ها را به توقف سنگین برساند، نیاز دارند.” به عنوان مثال، “سرقت داده های کارکنان، سوابق مشتری و طرح های محصول می تواند یک کسب و کار کوچک را نابود کند، هزینه های قابل توجهی را کاهش دهد و اعتماد و وفاداری مشتریان را کاهش دهد”. سیاست هر صاحب کسب و کار، تخلفات داده ها و سایر زیان های اینترنتی را پوشش می دهد. کسب و کارهای کوچک باید با جستجوی محصولات بیمه ای که به آنها کمک می کنند، از جمله بیمه های که هزینه های جبران خسارت و جرایم را پوشش می دهند، تهیه شود.”
همانطور که کسب و کارهای کوچک رشد می کنند، ممکن است فضا یا تجهیزات را اضافه کنند، محصولات جدید یا خدمات جدیدی ایجاد کنند یا اثر عملکرد و توزیع خود را افزایش دهند. به طوری که دهتر به شما توصیه می کند به صورت دوره ای، سیاست خود را بررسی کنید تا اطمینان حاصل شود که پوشش درستی داشته باشید. دهتر می گوید : “فراموش کردن این گام در میان گسترش سریع، آسان است، اما شما نمی خواهید متوجه بشوید زمانی که بیشترین نیاز را داشته اید، پوشش خود را بیشتر کرده اید.”

سازگار باشید

یکی از عواملی است که سرانجام استارتاپ های موفق اغلب مشترک هستند، توانایی تغییر سریع جهت در پاسخ به تغییرات در بازار است. کریستین لانگ اشاره کرده که یک رویکرد سریع در توسعه، هم به لحاظ محصول و هم به  لحاظ شرکت، برای رشد سریع به شما کمک می کند.
 کریستین لانگ در مصاحبه با خبری تجارت روزانه گفته است : “با اجازه دادن به خودتان برای انطباق و تغییر سریع، شما قادر به آزمایش روش های مختلف برای کسب و کار و پیدا کردن بهترین روش، خواهید بود.این ویژگی به شما اجازه می دهد تا شکست خورده، به عقب بازگشته و دوباره کسب و کار خود را ادامه دهید.”
کریس کورنل، بنیانگذار و مدیرعامل شرکت Manhead Merchandise، گفت که شرکت او ویژگی سازگاری را در گسترش پایگاه مشتری خود از صنعت موسیقی پیدا کرده است.
کورنل گفت: “به تمایل فرهنگی موسیقی پاپ در حال حاضر به منظور فرصتی برای تبدیل شدن به بخشی از حرکت، زمانی که محسوس می‌شود، نگاه کنید”. “در عصر اینترنت، قصد داریم افق های خود را فراتر از صنعت موسیقی گسترش دهیم. ما با” The King of Culture Pop “و گروه معروف در اینستاگرام ” Doug the Pug “همکاری کردیم تا موسیقی جدید خود را منتشر کنیم. با شناخت دسترسی و محبوبیت Doug، ما توانستیم تجارت او را به سطح بعدی برسانیم و مدل کسب و کار خود را فراتر از گروه گسترش دهیم. “

تمرکز بر روی تجربیات مشتری

درک مشتریان از کسب و کار شما واقعا می تواند یک کسب و کار را ساخته یا با شکست مواجه کند. تجربیات و محصولات با کیفیت را تحویل دهید و آنها را به سرعت در رسانه های اجتماعی منتشر کنید. آن را در بوق و کرنا کنید و حتی سریعتر به دنیا بگویید. دهتر می گوید که رشد سریع بستگی به رضایت در تجربیات مشتریان فعلی و بالقوه دارد.

دهتر می گوید:” در مقایسه با شرکت های بزرگ، کسب و کار های کوچک، بی ادعا هستند، و اغلب در مشاهده، پیش بینی و پاسخ به نیازهای مشتریان خود بهتر هستند “. “موفقیت آمیزترین شركتهای كوچك از این مزیت، با آوردن محصولات و خدمات نوین و نوآورانه با سرعت بیشتر و توسعه و تقویت روابط بلند مدت با مشتریان، بهره برداری می كنند”. دنیس تانجلوف، رئیس و مدیر عامل شرکت Astro Gallery of Gems، نیز این موضوعت را تایید کرد. او گفت که گوش دادن به تجربیات مشتریان و دادن آنچه که آنها می خواهند، بسیار مهم است.

تانجلوف می گوید : “پیشنهادات خود را متنوع کنید تا بتوانید به تغییر سلیقه های مشتریان را فراهم کنید”. “به یاد داشته باشید که شما برای خدمت به مشتری می باشید – به همین دلیل است که کسب و کار شما ایجاد شده است”. کورنل اشاره کرد که درگیر شدن با موضوعات مخاطبین کسب و کار بسیار مهم است، اما شخصی سازی تجربه می تواند این ارتباط را قوی و قوی تر کند.

کورنل می گوید: “در Manhead، ما با طرح های خلاقانه منحصر به فرد، فروشگاه های سفارشی و فروشگاه های فصلی مختص هر گروه که با آن ها کار می کنیم، برای کمک به آنها برای نگه داشتن طرفداران با شیوه ای جدید روبرو می شویم”.

سرمایه گذاری برای آینده

در مراحل اولیه کسب و کار، احتمالا یک حاشیه سود بسیار کم (و یا بدون سود) را مشاهده کنید، به طوری که هر گونه پولی که شما کسب می کنید باید به طور مستقیم برای رشد و ارتقا در نظر بگیرید.

کریستین لانگ می گوید : “قدرت یک استارتاپ در سرمایه گذاری برای آینده، به تسریع روند رشد کمک می کند”. “در آن سالهای اولیه، مهم است که از هدایت هر درآمد به سمت شرکت مطمئن شوید. برای رشد سریع، سرمایه گذاری سنگنین در ابتدای کار بسیار حیاتی است.”

آینده نگری

در حالی که سرعت یک ویژگی کیفی مهم برای استارتاپ است، شما نمی توانید در هنگام کار با یک کسب و کار پرواز کنید. برنامه ریزی گام بعدی، حتی اگر این به معنای پیش بینی همه سناریوهای ممکن باشد، بهترین راه برای ماندگاری و ایمن بودن کسب و کار در حال تکامل شما می باشد.

دیویس می گوید : “بنیان را در جای خود قرار داه، آن را آب داده ورشد آن را تماشا کنید. اگر شما کار بنیادی انجام می دهید، زمانی که رشد می کنید، تنظیم آن دشوار نخواهد بود، زیرا بخش سنگین در حال انجام است.”

منبع : www.businessnewsdaily.com

 

برای کسب و کار خود می توانید روی ما حساب باز کنید. با معرفی کسب و کار شما، بعد از خدا، رونق را برای کسب و کار شما به ارمغان می آوریم.

معرفی کسب و کار

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *