راهنمای ارسال آگهی رایگان

با سلام و عرض ادب خدمت تمامی کاربران و حامیان وب سایت آگهی سه سوت. در این نوشته می خواهیم چگونگی درج آگهی در وب سایت آگهی سه سوت را مورد بررسی قرار دهیم. قبل از اینکه آگهی خود را ارسال کنید،‌ لازم است که یک حساب کاربری برای خود ایجاد نمایید. برای این کار به این لینک […]

با سلام و عرض ادب خدمت تمامی کاربران و حامیان وب سایت آگهی سه سوت. در این نوشته می خواهیم چگونگی درج آگهی در وب سایت آگهی سه سوت را مورد بررسی قرار دهیم. قبل از اینکه آگهی خود را ارسال کنید،‌ لازم است که یک حساب کاربری برای خود ایجاد نمایید. برای این کار به این لینک رفته و ثبت نام خود را انجام دهید. پس از پر کردن این فرم، ایمیلی حاوی اطلاعات حساب کاربری برای شما فرستاده می شود و می بایست از طریق لینک موجود در ایمیل،‌ اقدام به نوسازی رمز عبور (ایجاد رمز عبور برای حساب کاربری خود) بفرمایید. پس از این مرحله، ابتدا صفحه اصلی وب سایت آگهی سه سوت را به صورت زیر مشاهده می کنید :

با کلیک بر روی “ورود” در بالای صفحه و پر کردن فرم، به حساب کاربری خود وارد می شوید. سپس در منوی بالای صفحه، دکمه ارسال آگهی را مشاهده می کنید. این دکمه را کلیک کرده و وارد صفحه بعد می شویم. در این صفحه می بایست بسته تبلیغاتی مورد نظر را انتخاب کنیم. در این صفحه سه نوع بسته تبلیغاتی وجود دارد :

  1. بسته تبلیغاتی ویژه دسته بندی کسب و کار (100، 200 و 300 روزه) با امکاناتی که توضیح داده شده است.
  2. بسته تبلیغاتی ویژه (طلایی، نقره ای و برنزی) برای دسته بندی غیر از دسته بندی کسب و کار، با امکاناتی که توضیح داده شده است.
  3. بسته تبلیغاتی رایگان

پس از مشاهده امکانات بسته های تبلیغاتی، بسته مورد نظر را انتخاب میکنیم (بر روی دکمه “شروع کنید” مربوط به بسته مورد نظر خود کلیک کنید). فرض کنید بسته تبلیغاتی رایگان را انتخاب کرده ایم. امکانات این بسته در تصویر زیر آمده است :

پس از کلیک بر روی دکمه “شروع کنید”، به صفحه بعد منتقل می شوید. در این صفحه اطلاعات مربوط به آگهی خود را همانطور که از شما خواسته طبق راهنمای کنار هر آیتم، پر کنید و در انتها، “پیش نمایش” را کلیک کنید. پس از کلیک بر روی “پیش نمایش”، نمایش اولیه ای از آگهی خود را مشاهده میکنید. در پایین صفحه دو دکمه با عنوان های “ویرایش آگهی” و “ثبت آگهی” مشاهده میکنید. در صورتی که اطلاعات مربوط به آگهی را اشتباه وارد کرده اید، بر روی “ویرایش آگهی” کلیک کنید و در غیر این صورت بر روی “ثبت آگهی” کلیک کنید.

پس از ثبت آگهی، در صورتی که آگهی شما مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران نباشد، توسط مدیریت تایید خواهد شد و در صورتی که آگهی شما می بایست تغییر کند تا مورد تایید قرار بگیرید، به شما اطلاع داده خواهد شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *